NT Italijoje

Real Estate HUNTERS

NT Italijoje

Mes daugiau nei dešimtmetį stebime ir analizuojame Italijos NT rinką. Esame išsamiai susipažinę su Italijos regionais bei nuodugniai išanalizavę tiek didmiesčius, garsius prabangos miestelius, tiek ir atokesnius kampelius – nuo Italijos šiaurėje esančių gerai žinomų slidinėjimo kurortų, iki pietuose nusidriekusių nuostabių paplūdimių. Per ilgą laiką atsirinkome patikimus partnerius, kurie esant poreikiui suteikia teisines, technines, aptarnavimo ar kitas reikalingas paslaugas.

Mes galime Jus išsamiai supažindinti su Italijos NT rinka, surasti ir padėti išsirinkti antrąjį būstą ar investicinį projektą, konsultuoti įsigijimo proceso metu, esant poreikiui pritaikyti turtą pagal Jūsų poreikius, t.y. gauti visus reikalingus leidimus, organizuoti statybos ar apdailos darbus, atlikti techninę priežiūrą, organizuoti nuomos ar pardavimų veiklą bei rūpintis kitais antrojo būsto aktualiais klausimais.

Esame įsitikinę, kad mūsų sukauptos žinios ir ilgametė patirtis gali padėti Jums įsigyti savo svajonių atostogų namus ar sėkmingai investuoti į NT Italijoje.

Jeigu Italija Jūsų svajonių šalis – mes turime daug bendro.

Susitikime pokalbiui.

KONTAKTAI

Ofisas Paupyje

Naujai vystomame Vilniaus miesto Paupio rajone kuriasi daug gerai žinomų įmonių ir prekių ženklų. UAB MKF taip pat nusprendė persikelti į naują modernų ir gyvybingą kvartalą. Čia įsikūrėme jaukiose, moderniose ir UAB MKF labai patinkančiose patalpose. Kviečiame į svečius.

Telefonas

+370 68655551

El. paštas

info@mkf.lt

Adresas

Aukštaičių g. 10-139, Vilnius

Contact Us