NT Italijoje

Real Estate HUNTERS

NT Italijoje

Mes daugiau nei dešimtmetį stebime ir analizuojame Italijos NT rinką. Esame išsamiai susipažinę su Italijos regionais bei nuodugniai išanalizavę jų privalumus. Populiariausios vietos, kuriomis domisi užsieniečiai yra Gardos ir Komo ežerų apylinkės, Toskana ir jos vynuogynai, Florencija, Roma, Sicilija, Cinque Terre pakrantė, Piemonto regionas bei slidinėjimo kurortai.  Per ilgą laiką atsirinkome patikimus partnerius, kurie esant poreikiui suteikia teisines, technines, aptarnavimo ar kitas reikalingas paslaugas.

Mes galime Jus išsamiai supažindinti su Italijos NT rinka, surasti ir padėti išsirinkti antrąjį būstą ar investicinį projektą, konsultuoti įsigijimo proceso metu, renovuoti ir pritaikyti turtą pagal Jūsų poreikius, t.y. gauti visus reikalingus leidimus, organizuoti statybos, renovacijos ar apdailos darbus, atlikti techninę priežiūrą, organizuoti nuomos ar pardavimų veiklą bei rūpintis kitais antrojo būsto aktualiais klausimais.

Esame įsitikinę, kad mūsų sukauptos žinios ir ilgametė patirtis gali padėti Jums įsigyti savo svajonių atostogų namus ar sėkmingai investuoti į NT Italijoje.

Jeigu Italija Jūsų svajonių šalis – mes turime daug bendro.

Susitikime pokalbiui.

Projektai Italijoje

KONTAKTAI

Ofisai Lietuvoje ir Italijoje

Klientų patogumui turime du ofisus. Vienas – Vilniuje, Paupyje, kitas – Toskanos širdyje, Italijoje. Mes kalbame lietuvių, anglų ir italų kalbomis.  Kviečiame susisiekti.

Telefonas

+370 68655551

 

+39  3477202608

El. paštas

info@mkf.lt

Adresas

Aukštaičių g. 10-139, Vilnius

LIETUVA

 

Via Querciole 2A, Fauglia

ITALIJA

Contact Us